TeamSpeak Client

Toplu ve Sesli İletişim Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.2 MB
  • Version 3.0.13
  • Dil TR / EN
  • Firma TeamSpeak Systems GmbH
TeamSpeak Client; yazılımı ile artık sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile iletişim kurmak oldukça kolay hale getirildi. Program özelleştirilmiş ve kullanımı kolay olan arayüz araçları sayesinde internet ağı üzerinden toplu olarak sevdikleriniz ve arkadaşla

TeamSpeak Client; yazılımı ile artık sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile iletişim kurmak oldukça kolay hale getirildi. Program özelleştirilmiş ve kullanımı kolay olan arayüz araçları sayesinde internet ağı üzerinden toplu olarak sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla bol bol konuşma olanağı bulacağınız ücretsiz sesli iletişim programıdır.

Yüz yüze görüşme imkanı bulamadığınız yoğun iş temposunda bir araya gelemediğiniz dostlarınızla TeamSpeak Client programı ile bir nebzede olsa özlem giderebilirsiniz. Program Team Speak Client(istemci) ve Team Speak Server(sunucu) olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Programın en güzel özelliklerinden biri olan birden fazla istemcinin bir adet sunucuya bağlanabilmesi ile toplu görüşme imkanı oluşturulmuş olacaktır. 

Ayrıca TeamSpeak Client Programı özellikle online olan oyun çeşitlerinde oyuncular arasından kolayca iletişim kurulmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede rakiplerinizle rekabetiniz daha canlı bir hale gelmiş olacaktır.

Daha Fazla Göster
TeamSpeak Client indir